Crossbody Bags / Limited edition / Shoulder Bags / The Heart of Europe ❤

Bella "Čierna Tyrkys"

Srdce Európy-The Heart of Europe Slovensko mi je a bolo inšpiráciou. Všetko to začalo v dedinke Hrochoť. Slovensku a jeho ľuďom som túto kolekciu venovala. Je plná našich tradičných motívov, spojila som históriu s dnešnou, modernou dobou.

Bella je kabelka, ktorá sa hodí ako na bežné nosenie, tak na návštevu divadla či prechádzku po meste. Svojim luxusným prevedením nesúcim tradície, dodá každému outfitu šmrnc a zaručene vyniknete v každom dave.

Kabelka je vyrobená z čiernej Talianskej kože. Na klope je luxusná výšivka nesúca Slovenskú tradíciu a moderný dizajn. Kabelka sa uzatvára pomocou zámku, ktorý sa prekrásne ligoce. Súčasťou kabelky je retiazka, ktorá sa dá dĺžkovo regulovať. Vo vnútri je jedno vrecko na zips a jedno volné vrecko na drobnosti. Nájdete tú aj názov kolekcie s poradovým číslom vašej kabelky. Kolekcia je totiž limitovaná na 500 kusov, čo jej zaručuje absolútnu exkluzivitu.

Ku kabelke odporúčam dokúpiť vyšívaný popruh z rovnakej kolekcie, ktorý kabelku obmení a môžete ju nosiť na celkom iný spôsob. Či už na festival alebo do divadla, vyriešite to jednoduchou zmenou popruhu.

Color alterations are possible for some models upon agreement.

All prices include VAT.

Size:
18 cm 22 cm 9 cm
Material:
Packaged for you!
package

PRICE: 250€

Open shopping bag
share on fb
Be the first to add a review for this handbag.
Other products