The Heart of Europe ❤

"TRAVEL bag" black

Srdce Európy-The Heart of Europe Slovensko mi je a bolo inšpiráciou. Všetko to začalo v dedinke Hrochoť. Slovensku a jeho ľuďom som túto kolekciu venovala. Je plná našich tradičných motívov, spojila som históriu s dnešnou, modernou dobou.

Táto cestovná taška je vynikajúca na cestovanie autom či lietadlom. Svojim luxusným prevedením nesúcim tradície, dodá každému outfitu šmrnc a zaručene vyniknete v každej letiskovej hale.

Taška je vyrobená z čiernej Talianskej kože. Doplnená je červenou kožou. Na klope je luxusná výšivka nesúca Slovenskú tradíciu a moderný dizajn. Taška má dva držiaky do ruky a jeden odopínateľný a dĺžkovo reguľovatelný držiak na rameno. Vo vnútri je jedno vrecko na zips a jedno volné vrecko na drobnosti. Nájdete tú aj názov kolekcie s poradovým číslom vašej tašky. Kolekcia je totiž limitovaná na 500 kusov, čo jej zaručuje absolútnu exkluzivitu.

Ku cestovke odporúčam dokúpiť vyšívaný popruh z rovnakej kolekcie, ktorý tašku výborne doplní a dodá jej na exkluzivite.

Celá kolekcia sa predáva v predpredaji, dodanie bude prebiehať od marca 2018. Ak chcete tašku darovať skôr, môžeme Vám na vyžiadanie poslať krásny darčekový poukaz.

All prices include VAT.

Size:
28 cm 45 cm 20 cm
Material:
Packaged for you!
package

PRICE: 550€

Open shopping bag
share on fb
Be the first to add a review for this handbag.
Other products