The Heart of Europe ❤

"IZABELLA" black

Srdce Európy-The Heart of Europe Slovensko mi je a bolo inšpiráciou. Všetko to začalo v dedinke Hrochoť. Slovensku a jeho ľuďom som túto kolekciu venovala. Je plná našich tradičných motívov, spojila som históriu s dnešnou, modernou dobou.

Izabella je kabelka, ktorá sa hodí svojimi rozmermi na každodenné nosenie. Svojim luxusným prevedením nesúcim tradície, dodá každému outfitu šmrnc a zaručene vyniknete v každom dave.

Kabelka je vyrobená z čiernej Talianskej kože. Doplnená je bledomodrou a kráľovskou modrou kožou. Na klope je luxusná výšivka nesúca Slovenskú tradíciu a moderný dizajn. Kabelka sa uzatvára pomocou zámku, ktorý sa prekrásne ligoce. Kabelka má držiak do ruky a dlhý, reguľovatelný a odopínateľný držiak na rameno. Vo vnútri je jedno vrecko na zips a jedno volné vrecko na drobnosti. Nájdete tú aj názov kolekcie s poradovým číslom vašej kabelky. Kolekcia je totiž limitovaná, čo jej zaručuje absolútnu exkluzivitu.

Kabelka a celá kolekcia sa predáva v predpredaji, dodanie bude prebiehať od marca 2018. Ak chcete kabelku darovať skôr, môžeme Vám na vyžiadanie poslať krásny darčekový poukaz.

All prices include VAT.

Size:
28 cm 36 cm 14 cm
Material:
Packaged for you!
package

PRICE: 350€

Open shopping bag
share on fb
Be the first to add a review for this handbag.
Other products