The Heart of Europe ❤

"IZABELLA" white

Srdce Európy-The Heart of Europe Slovensko mi je a bolo inšpiráciou. Všetko to začalo v dedinke Hrochoť. Slovensku a jeho ľuďom som túto kolekciu venovala. Je plná našich tradičných motívov, spojila som históriu s dnešnou, modernou dobou.

Izabella je kabelka, ktorá sa hodí svojimi rozmermi na každodenné nosenie. Svojim luxusným prevedením nesúcim tradície, dodá každému outfitu šmrnc a zaručene vyniknete v každom dave.

Kabelka je vyrobená z čistučko bielej Talianskej kože. Doplnená je čiernou a červenou kožou. Na klope je luxusná výšivka nesúca Slovenskú tradíciu a moderný dizajn. Kabelka sa uzatvára pomocou zámku, ktorý sa prekrásne ligoce. Kabelka má držiak do ruky a dlhý, reguľovatelný a odopínateľný držiak na rameno. Vo vnútri je jedno vrecko na zips a jedno volné vrecko na drobnosti. Nájdete tú aj názov kolekcie s poradovým číslom vašej kabelky. Kolekcia je totiž limitovaná na 500 kusov, čo jej zaručuje absolútnu exkluzivitu.

Kabelka a celá kolekcia sa predáva v predpredaji, dodanie bude prebiehať od marca 2018. Ak chcete kabelku darovať na Vianoce 2017, môžeme Vám na vyžiadanie poslať krásny darčekový poukaz.


Color alterations are possible for some models upon agreement.

All prices include VAT.

Size:
28 cm 36 cm 14 cm
Material:
Packaged for you!
package

PRICE: 350€

Open shopping bag
share on fb
Be the first to add a review for this handbag.
Other products