The Heart of Europe ❤

"RORY" white

Srdce Európy-The Heart of Europe Slovensko mi je a bolo inšpiráciou. Všetko to začalo v dedinke Hrochoť. Slovensku a jeho ľuďom som túto kolekciu venovala. Je plná našich tradičných motívov, spojila som históriu s dnešnou, modernou dobou.

Rory je vynikajúca voľba na cestovanie, prechádzky prírodou alebo ako spoločník na štúdium. Svojim luxusným prevedením nesúcim tradície, dodá každému outfitu šmrnc a zaručene vyniknete v každom dave.

Taška je vyrobená z bielej Talianskej kože. Doplnená je červenou a čiernou kožou. Na klope je luxusná výšivka nesúca Slovenskú tradíciu a moderný dizajn. Taška má dva držiaky, ktoré sú dĺžkovo reguľovatelné. Vo vnútri je jedno vrecko na zips a jedno volné vrecko na drobnosti. Nájdete tú aj názov kolekcie s poradovým číslom vašej tašky. Kolekcia je totiž limitovaná, čo jej zaručuje absolútnu exkluzivitu.

Celá kolekcia sa predáva v predpredaji, dodanie bude prebiehať od marca 2018. Ak chcete ruksak darovať na Vianoce 2017, môžeme Vám na vyžiadanie poslať krásny darčekový poukaz.

All prices include VAT.

Size:
40 cm 31 cm 15 cm
Material:
Packaged for you!
package

PRICE: 390€

Open shopping bag
share on fb
Be the first to add a review for this handbag.
Other products