The Heart of Europe ❤

"RORY" white

Srdce Európy-The Heart of Europe Slovensko mi je a bolo inšpiráciou. Všetko to začalo v dedinke Hrochoť. Slovensku a jeho ľuďom som túto kolekciu venovala. Je plná našich tradičných motívov, spojila som históriu s dnešnou, modernou dobou.

Rory je vynikajúca voľba na cestovanie, prechádzky prírodou alebo ako spoločník na štúdium. Svojim luxusným prevedením nesúcim tradície, dodá každému outfitu šmrnc a zaručene vyniknete v každom dave.

Taška je vyrobená z bielej Talianskej kože. Doplnená je červenou a čiernou kožou. Na klope je luxusná výšivka nesúca Slovenskú tradíciu a moderný dizajn. Taška má dva držiaky, ktoré sú dĺžkovo reguľovatelné. Vo vnútri je jedno vrecko na zips a jedno volné vrecko na drobnosti. Nájdete tú aj názov kolekcie s poradovým číslom vašej tašky. Kolekcia je totiž limitovaná na 500 kusov, čo jej zaručuje absolútnu exkluzivitu.

Kabelka a celá kolekcia sa predáva v predpredaji, dodanie bude prebiehať od marca 2018. Ak chcete kabelku darovať na Vianoce 2017, môžeme Vám na vyžiadanie poslať krásny darčekový poukaz.

Color alterations are possible for some models upon agreement.

All prices include VAT.

Size:
40 cm 31 cm 15 cm
Material:
Packaged for you!
package

PRICE: 390€

Open shopping bag
share on fb
Be the first to add a review for this handbag.
Other products