Kabelka s ambíciou

Každá žena je svojim vlastným spôsobom silná a inšpiratívna. Preto Dajana nezabudla ani na tie, ktoré svoje ambície napĺňajú v práci. Kabelky v tomto prípade vznikali s myšlienkou dodať každej svojej nositeľke sebavedomie a odhodlanie, no pritom poskytnúť dostatok priestoru a praktického využitia na všetko potrebné, čo vyžaduje pracovný deň.


Klementínka je jedným z najobľúbenejších modelov z nášho portfólia. Jej elegantné línie musia imponovať ženám s odlišnými štýlmi a preferenciami. Práve jej využiteľnosť a nadčasovosť je to, prečo ju naše zákazníčky zbožňujú. My na nej máme radi aj to, že sa dokáže prispôsobiť príležitosti, na ktorú ju potrebujete. Keďže dostupná je v troch veľkostiach, každý si pre seba vyberie to najvhodnejšie. Ak každý deň so sebou nosíte množstvo dokumentov či počítač, skvelou voľbou bude najväčší model Klementínka I., pokiaľ veľkosťou nie ste obmedzené, je to už len na vašom oku. Zvoliť si navyše môžete neutrálnejšie varianty v základných farbách ako čierna, sivá či hnedá, ale aj farebné kúsky napríklad v kráľovskej modrej, trendy mandarínkovej či šťavnatej fuksiovej, ktoré sú dokonalým spestrením aj business outfitov, pričom si stále držia svoj elegantný vzhľad. No a pre tie z vás, ktoré hľadajú síce klasickú kabelku, no majú radi unikátne detaily je tu Klementínka z kolekcie Princessa, ktorá je dômyselne doplnená vyšitými ornamentmi inšpirovanými slovenskými hradmi a zámkami.

blogKLEMENTINKA Bohemian Lion + strap 10.jpg

Dajanin tip: Pri modeloch Vivienne, Izabella aj Klementínka sa rada hrám s popruhmi, experimentujem s farbami aj vzormi. Jednoduchou zmenou tak dosiahnem veľký efekt. Kabelky bez výšivky v kolekcii Bohemian môžete vyšperkovať hrubými popruhmi, či už vyšívanými alebo s metalickými stuhami.

Pri kabelka Vivienne si vás získa jej old-schoolový „aktovkový“ vzhľad, ktorý však vyniká veľmi modernými líniami. Pôsobí minimalisticky, no pritom je veľmi profesionálna. Jednoducho patrí do rúk ambicióznym ženám. Navrhnutá bola tak, aby v každej situácii dokázala o žene povedať, že má jednoducho štýl v krvi, či už je na dôležitom pracovnom stretnutí, alebo na rodinnej návšteve. Ide o model, ktorý sa vám neopozerá ani po dlhých rokoch nosenia a vôbec vám nebude vadiť, ak budete mať v šatníku niekoľko farebných verzií, pretože každá je iná a unikátna. Neutrálne modely vám budú skvelým spoločníkom na dlhé roky bez ohľadu na trendy, a farebné či vyšívané sú zase skvelé na dni, kedy váš outfit potrebuje vyšperkovať.

blogVIVIENNE Bohemian cardinal 5.jpg

Spojenie lásky ku Slovensku, dizajnu a móde si našlo svoje miesto pri dizajnovaní kabelky Izabella. Čistá silueta tejto „aktovky“ je doplnená bohatou výšivkou inšpirovanou slovenským folklórom, čo úplne mení jej celkový vzhľad. Robí z nej luxusný a výrazný kúsok, ktorý je okamžite odlíšiteľný a zapamätateľný. Izabella z kolekcie Royal prešla dizajnovou inováciou pri príležitosti osláv 7.výročia založenia značky a jemne sa od pôvodnej verzie líši tvarom klopy. Doplnená je aj honosnou zlatou výšivkou vďaka čomu nadobúda status šperku. Takto bude každá nositeľka doslova neprehliadnuteľná, či už v práci alebo vo voľnom čase.

blogIMG_0569.jpg

Prečítajte si tiež

Give a heart to Ukraine: Interviews with the protagonists

Here are the people from Kyiv whom we thank for these breathtaking photos. They were so kind to tell us about their feel... Read more

How did we send our handbag to Ukraine

This is the story behind the project Give a Heart to Ukraine, as well as the breathtaking photos. Read more

Give a heart to Ukraine: How did we already help?

Together with you, we have collected almost € 69,000 so far. What were the first 10,000 by Give a Heart to Ukraine proje... Read more