Kolekcia PRINCESSA prichádza

Luxusná, elegantná a úplne iná ako všetky kolekcie doteraz. S touto kolekciou som sa vrátila do histórie a do môjho detstva plného zámkov, hradov a princezien.

Dnes som už veľká a viem, čo skutočná žena potrebuje. Za 7 rokov fungovania tejto značky som zistila, čo zákazníčky hľadajú, aké modely a farby obľubujú. Každá žena potrebuje kabelku, ruksak, doplnky... všetko veľmi praktické, no zároveň pre ňu výnimočné. Táto kolekcia je pre všetky ženy, ktoré sa túžia cítiť každý deň výnimočne, a pritom chcú mať univerzálnu kabelku, ktorú budú nosiť každý deň a ku všetkému. Tieto kúsky budú Vašimi šperkami, ktoré môžete nosiť každý jeden deň, môžete ich jednoducho ladiť k rôznym outfitom a užívať si pohľady okoloidúcich.

Minulý rok bola tvárou našej najexkluzívnejšej kolekcie Srdce Európy Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná. Tvárou tejto kolekcie budú moje zákazníčky, pretože je o vás, o nás všetkých ženách. Všetky ste sa mi stali za 7 rokov kamarátkami, ste úžasné, milé, vtipné a neskutočne prajné. Preto som sa rozhodla túto kolekciu natočiť práve s Vami! Z 300 uchádzačiek sme vybrali 3, ktoré nám napísali. Spolu si užijeme krásny deň a všetci môžete byť pri tom s nami!

V neďelu 28.10.2018 budeme vysielať na Facebooku a Instagrame a celý deň s Vami všetkými zdieľať. Ďalší týždeň kolekciu spustíme do predaja a veríme, že sa Vám bude páčiť! Príďte si ju naživo pozrieť aj do našich predajní.

Budeme sa tešiť.

Vaša Dajana

Zverejnené: 26.10.2018

Prečítajte si tiež

4 Advent surprises from our manufacture

The pre-Christmas time is accompanied by a pleasant feeling of waiting for something beautiful... Treat yourself to a pi... Read more

Zákulisie fotenia kolekcie Orion

Chceli sme vám ukázať, aké sú naše nové kabelky univerzálne. Dopadlo to tak, že sme ich vzali aj tam, kde by ste si ich ... Read more

Orion z pohľadu Dajany: Takto som pre Vás tvorila novú kolekciu

Inšpirácie, prvé návrhy aj omyly... Poďte so mnou nahliadnuť do zákulisia príprav novej kolekcie. Read more