Nápady na letné kombinácie kabeliek k teniskám

Milujete tenisky a neviete sa ich vzdať ani v prípade elegantnejších outfitov v kombinácii s obľúbenými kabelkami? Už dávno sa skončili časy, keď boli tenisky výhradnou záležitosťou športových aktivít a telocviční. Ak však stále hľadáte spôsob, ako prirodzene zladiť kabelky k teniskám, inšpirujte sa nasledujúcimi tipmi!

Návod, ako zladiť kabelky k teniskám

Aj keď sa dlhý čas tradovala predstava, že kabelky musia s topánkami farebne ladiť, súčasná móda prináša ženám oslobudzujúce riešenia. Vždy môžete siahnuť po kabelkách, ktoré sú v rovnakej farbe ako vaše tenisky, no pokiaľ tak neurobíte, nič sa nestane.

Dnešná móda dovoľuje ženám naplno prejaviť svoju kreativitu a siahnuť po nevšedných farebných kombináciách.

TIP: Vyberte si k neutrálnejšiemu outfitu výraznú luxusnú kabelku obohatenú o vyšívané prvky a získate z nej neodolateľný kľúčový prvok.

Teniskovo - kabelkové pätoro

  1. Pamätajte na to, že kabelka musí nielen ladiť s vaším štýlom, no mala by byť aj praktická. Vyberte si ju podľa aktuálnej udalosti.
  2. Ak outfit ladíte do športového štýlu, siahnite po športovej kabelke. Naopak, dievčenský look doplňte jemňejšou elegantnejšou kabelkou.
  3. Materiál kabelky a tenisiek nemusí byť rovnaký, no je dôležité, aby jednotlivé kúsky spolu komunikovali.
  4. Ak sa rozhodnete zvoliť rovnakú nápaditú farbu kabelky k teniskám, dbajte na to, aby boli v rovnakom odtieni.
  5. V prípade, že ste siahli po výstrednej kabelke, dolaďte k nej jemné tenisky - podobne premýšľajte aj v opačnom prípade.

4 ladiace tipy pre kabelky s teniskami

All-time favorite crossbody kabelky na každý deň

Crossbody patria medzi kabelky, ktoré nechýbajú v žiadnom šatníku. Vďaka svojej praktickej veľkosti a možnosti prehodiť si ich jednoducho cez plece, sa radia k obľúbenému kúsku.

Nielenže sa dajú skombinovať s elegantnými lodičkami, no jednoducho ich napasujete aj ku klasickým nízkym teniskám.

V letnom období siahnite po rifľovej sukni, jemnej blúzke a nízkych bielych teniskách. Na hlavu si nasaďte slamený klobúk a prehoďte si cez rameno koženú crossbody kabelku.

kabelky k teniskám, čierne crossbody kabelky, elegantné kabelky

Ak obľubujete tmavšie farby, čierne crossbody kabelky skombinujte s čiernymi teniskami, rifľami a outfit oživte farebnejším tričkom.

TIP: Medzi obľúbené čierne crossbody kabelky patrí Lia z kolekcie Aurora, ktorá sa dokonalo hodí k viacerým farebným kombináciám.

Bezodné shopper kabelky v znamení pohodlia

Dámy, ktoré nosia so sebou množstvo veci a veľká priestranná shopper taška je ich každodenným doplnkom, zvyknú siahať po elegantnejšej obuvi. Nevedia však, že aj elegantnejšiu shopper kabelku môžu veselo skombinovať s vhodnými teniskami.

Kabelky k čiernym, ružovým či modrým šatám? Vyberte si dlhé letné šaty, ktoré však nezahaľujú celé členky a dovoľte vyniknúť extravagantným teniskám, ku ktorým zvolíte jemnejšiu veľkú kabelku.

Dávajte si pozor na príliš elegantné kúsky, ktoré sa ku teniskám nemusia vždy hodiť. Avšak, fantázii sa medze nekladú - samé uznáte, v ktorých kúskoch sa cítite najlepšie.

kabelka k teniskám, shopper taška

Elegantné kožené ruksaky bez športového nádychu

Kombinácia tenisiek a ruksakov sa nemusí vždy niesť v športovom nádychu. Elegantné kožené ruksaky sa hodia nielen k lodičkám, ale aj k teniskám bez toho, aby stratili svoj elegantný tón.

Keďže ide o batohy, výber tenisiek nebude náročný. Zladíte ich k sukniam, šatám, rifliam či legínam.

Elegantné ruksaky môžete nosiť aj v rukách, popruhy si viete nastaviť podľa potreby. Batôžtek sa hodí nielen na rande, do mesta či do práce, ale aj do prírody. Pekne pri ňom vyniknú doplnky.

elegantné ruksaky, kožené ruksaky, kabelky k teniskám

Kabelky cez rameno v súlade s overalmi

Overaly sú vďačným kúskom, ktorý sa hodí všade. Ak sa preň rozhodne dokonca na svadbu, nikdy nič nepokazíte. Sú štýlové a zbavujú vás problému výberu s ladiacim oblečením, ktorý zvyčajne riešite každé ráno.

Najvhodnejšie je, ak vlastníte jednofarebné overaly. Dajú sa kombinovať s čímkoľvek - s rifľovou bundou, vzorovanou košeľou, náhrdelníkmi, výraznou kabelkou, lodičkami či práve s teniskami.

Vždy však daný kúsok správne odhadnite. Výrazne elegantný overal k teniskám nenapasujete.

Ak k jednofarebnému overalu zvolíte tenisky v rovnakej farbe, na kabelke sa môžete vyblázniť. Nebojte sa siahnuť po výšivkách, zaujímavých vzoroch či tvaroch.

kabelky cez rameno, overaly, kabelky k teniskám

Kombinujte pohodlne a štýlovo

Koncept perfektného zladenia kabeliek a elegantných lodičiek patrí k starým módnym pravidlám. Či už máte v úmysle ísť na večerné alebo pracovné stretnutie, kde formálny odev nie je podmienkou, základným (a hlavne pohodlným) kúskom sa stávajú práve tenisky. Ak sa vyhnete výrazne športovým teniskám, ku ktorým je náročnejšie nájsť rovnako športovú kabelku, otvára sa vám brána k stovkám nových outfitov. Kombinujte kabelky s teniskami pohodlne a štýlovo!

Zverejnené: 30.08.2021

Prečítajte si tiež

4 Advent surprises from our manufacture

The pre-Christmas time is accompanied by a pleasant feeling of waiting for something beautiful... Treat yourself to a pi... Read more

Zákulisie fotenia kolekcie Orion

Chceli sme vám ukázať, aké sú naše nové kabelky univerzálne. Dopadlo to tak, že sme ich vzali aj tam, kde by ste si ich ... Read more

Orion z pohľadu Dajany: Takto som pre Vás tvorila novú kolekciu

Inšpirácie, prvé návrhy aj omyly... Poďte so mnou nahliadnuť do zákulisia príprav novej kolekcie. Read more