Vo svete kabeliek Dajana Rodriguez

Verili by ste, že kabelky Dajana Rodriguez sú tu s Vami už viac ako 7 rokov? Čas beží skutočne rýchlo, trendy sa menia a aj naša značka sa neustále vyvíja. Niektoré veci však ostávajú rovnaké, napríklad naša láska k výrobe a kvalite, ktorou následne môžeme tešiť aj vás. Dnes by sme Vám chceli ukázať kabelky v trochu inom svetle ako obvykle. Prezradíme vám, aké nápady stáli za zrodom jednotlivých kúskov a ako sme pri ich navrhovaní a výrobe rozmýšľali.

Kabelka na všetko

Každá žena má vo svojom šatníku minimálne jeden model kabelky, ktorý dokáže využiť takmer na akúkoľvek príležitosť. Je to kúsok, ktorý je na jednej strane nadčasový a klasický, no využiteľný počas pracovných aj voľných dní. Podľa Dajany by mala byť takáto kabelka samozrejme aj dizajnovo unikátna, len tak dokáže posunúť celkový outfit na vyšší level.


Model Adriana je skvelý pomocník, ocenia ju najmä tie z nás, ktoré potrebujú praktickú kabelku s dostatkom úložného priestoru. Pokojne do nej môžete nahádzať rýchly nákup či pracovné dokumenty alebo čokoľvek iné. Vnútro je prakticky oddelené, čo znamená koniec nekončenému hľadaniu zapadnutých kľúčov. Po dizajnovej stránke vyniká svojou nadčasovou siluetou, ktorá nikdy neomrzí. Vďaka efektným detailom v podobe dekoratívneho kovania, ale aj dômyselnému riaseniu si však získa aj milovníčky dizajnových kúskov. Je to jednoducho láska na prvý pohľad, ale naveky. Tak, ako väčšina našich modelov, aj Adriana je dostupná v niekoľkých vyhotoveniach a farbách, takže na svoje si príde skutočne každá z nás.

Kožená kabelka Adriana v pieskovej farbe.jpg

Mia je zase typ kabelky na dni, kedy potrebujete vybehnúť von len s pár vecami a nechce sa vám ťahať so sebou veľké kabelky. Pohodlne do nej schováte všetko dôležité vrátane kľúčov, telefónu, ale aj malého diáru a ďalších nevyhnutných drobností na každý deň, ako sú rúže či dezinfekcia na ruky. Keďže ide o crossbody kabelku, je veľmi praktická. Pohodlne s ňou zvládnete aj jazdu na mestskej kolobežke či bicykli. Jej silueta je síce jednoduchá, no práve to je jej čaro, pretože vám bude robiť skvelého spoločníka na každý deň. Ak si práve ulietavate na moderných, minimalistických outfitoch v neutrálnych tónoch hnedej či sivej, toto je kabelka ako stvorená pre vás. Mia vo výraznejších farbách ako kráľovská modrá, avokádovo zelená či červená je zase ideálnym doplnkom v prípade, že svojmu outfitu potrebujete dodať farebný kontrast.

Kožená kabelka DR Mia.jpg

Dajanin tip: Modely Adriana a Mia sú mojou obľúbenou klasikou, no nanovo som sa do nich zamilovala v jemne zlatistej koži Sand. Na letnom slnku sa čarovne trbliece, čo jej dodáva veľmi unikátny nádych. A skutočne mi pripomína trblietavý piesok pri mori!

Kabelka na lenivé, ale štýlové dni! Taká je Nina, ktorá svojim tvarom zasahuje do trendy bohémskeho štýlu, no pritom si stále drží elegantnú tvár. Pôsobí príjemne mäkko, no je dostatočne pevná na to, aby uniesla všetky nevyhnutnosti na bežný deň, či už máte na pláne vybavovačky, nákupy s deťmi, alebo len rýchlu kávu s kamoškou. Kolekcia Princessa posunula tento model ešte o čosi ďalej, zdobená je bohatou výšivkou, ktorá z nej robí klenot každého outfitu. Nina z kolekcie Bohemian je zase svieža a energická, svojimi hravými farbami bezpochyby rozžiari každú svoju majiteľku.

Vyšívaná kabelka Nina

Zverejnené: 19.07.2020

Prečítajte si tiež

4 Advent surprises from our manufacture

The pre-Christmas time is accompanied by a pleasant feeling of waiting for something beautiful... Treat yourself to a pi... Read more

Zákulisie fotenia kolekcie Orion

Chceli sme vám ukázať, aké sú naše nové kabelky univerzálne. Dopadlo to tak, že sme ich vzali aj tam, kde by ste si ich ... Read more

Orion z pohľadu Dajany: Takto som pre Vás tvorila novú kolekciu

Inšpirácie, prvé návrhy aj omyly... Poďte so mnou nahliadnuť do zákulisia príprav novej kolekcie. Read more