ČOKOLÁDA Princessa
ČOKOLÁDA PrincessaČOKOLÁDA Princessa

ČOKOLÁDA Princessa

12 €

Kolekcia Princessa je luxusná, vznešená a hlavne mimoriadne ženská. A keďže je o nás ženách a my veru sladké milujeme, pripravila som si pre Vás túto špeciálnu edíciu čokolád! Nesú môj autorský dizajn, podpis a hlavne mne blízku chuť. Toto sladké potešenie je pre všetky tie z Vás, ktoré dbajú na kvalitu a rady maškrtia tak ako aj ja.

Táto luxusná čokoládka bude výborným darčekom alebo potešením pre každú výnimočnú ženu. Či už z lásky, na Mikuláša, k výročiu alebo na Vianoce. Príležitosť na sladké sa vždy nájde :)

Pretože my si ženy si zaslúžime byť rozmaznávané...

Čokoláda je vyrobená z kakaa Fino de Aroma z Južnej Ameriky. Do výslednej podoby dospelo toto kakao tu u nás na Slovensku. Čokoládka je teda 100% slovenský výrobok a je čisto ručne balená. Je bohato posypaná sušeným ovocím, čo vytvára jemne kyselkavý kontrast ku sladkej chuti čokolády. 

Typ: Mliečna

Hmotnosť: 80 g

Zloženie: cukor, kakaová hmota (obsah kakaovej sušiny min. 33%), sušené mlieko, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka POSYP (3,5%) jahoda a brusnica alebo čučoriedka a ríbezľa

Ovocná posýpka

Vyberte si ovocnú posýpku z troch úžasných variant.

(Načítavam informácie o sklade...)

Uvedené ceny sú vrátane DPH.

Takto balíme naše výrobky

Balenie

Odporúčame kombinovať s výrobkami

Navigácia
ObchodO mneBlogKontaktFAQ
Filter

Kategórie

Farby

Štýly

Kolekcie

Modely

Typy

Resetnúť filter