Crossbody Bags / Limited edition / Shoulder Bags / The Heart of Europe ❤

BELLA Srdce Európy "čierna II."

Kolekcia Srdce Európy

Všetko to začalo v dedinke Hrochoť, kde som načerpala inšpiráciu z ľudových výšiviek a rozhodla som sa vytvoriť špeciálnu kolekciu. Kolekciu, ktorá bude elegantná, luxusná, tradičná a zároveň moderná.. Bude plná našich tradičných motívov a bude reprezentovať našu kultúru a naše krásne dedičstvo. Kolekciu, ktorá bude naozaj naša - slovenská.

Bella je jedinečná vyšívaná kabelka, ktorá sa hodí ako na bežné nosenie, tak na návštevu divadla či prechádzku po meste.

Kabelka je vyrobená z čiernej kože. Na klope je luxusná výšivka, nesúca slovenskú tradíciu a zároveň moderný dizajn. Kabelka sa uzatvára pomocou zámku. Súčasťou kabelky je retiazka, ktorá sa dá v prípade potreby odopnúť. Nájdete tú aj vyšívaný názov kolekcie s poradovým číslom Vašej kabelky. Kolekcia je totiž limitovaná, čo jej zaručuje absolútnu exkluzivitu.

Ak chcete kabelku darovať skôr ako bude pre Vás vyrobená a dodaná, môžeme Vám na vyžiadanie poslať krásny darčekový poukaz.

Tvárou tejto kolekcie je miss Slovensko 2017 Hanka Závodná. Kolekcia bola prvý krát odprezentovaná na prehliadke Lýdie Eckhardt v Bratislave v hoteli Hilton a o pár dní neskôr na Košice Fashion Week v Košickom Kulturparku.

All prices include VAT.

Size:
18 cm 22 cm 9 cm
Material:
Packaged for you!
package

PRICE: 250€

Open shopping bag
share on fb
Be the first to add a review for this handbag.
Other products