The Heart of Europe ❤

"TRAVEL bag" black

Kolekcia Srdce Európy

Všetko to začalo v dedinke Hrochoť, kde som načerpala inšpiráciu z ľudových výšiviek a rozhodla som sa vytvoriť špeciálnu kolekciu. Kolekciu, ktorá bude elegantná, luxusná, tradičná a zároveň moderná.. Bude plná našich tradičných motívov a bude reprezentovať našu kultúru a naše krásne dedičstvo. Kolekciu, ktorá bude naozaj naša - slovenská.

Táto cestovná taška je vynikajúca na cestovanie autom či lietadlom. Svojim luxusným a zároveň tradičným prevedením dodá každému outfitu šmrnc a zaručene vyniknete v každej letiskovej hale.

Kabelka je vyrobená z čiernej kože. Doplnená je červenou kožou. Na prednej strane a po bokoch tašky je bohatá výšivka, nesúca slovenskú tradíciu a zároveň moderný dizajn. Taška sa uzatvára na zips. Má držiaky do ruky a dlhý, reguľovatelný a odopínateľný držiak na rameno. Vo vnútri je jedno vrecko na zips a jedno volné vrecko na drobnosti. Nájdete tú aj vyšívaný názov kolekcie s poradovým číslom Vašej tašky. Kolekcia je totiž limitovaná, čo jej zaručuje absolútnu exkluzivitu.

Ak chcete tašku darovať skôr ako bude pre Vás vyrobená a dodaná, môžeme Vám na vyžiadanie poslať krásny darčekový poukaz.

Tvárou tejto kolekcie je miss Slovensko 2017 Hanka Závodná. Kolekcia bola prvý krát odprezentovaná na prehliadke Lýdie Eckhardt v Bratislave v hoteli Hilton a o pár dní neskôr na Košice Fashion Week v Košickom Kulturparku.

All prices include VAT.

Size:
28 cm 45 cm 20 cm
Material:
Packaged for you!
package

PRICE: 550€

Open shopping bag
share on fb
Be the first to add a review for this handbag.
Other products