Crossbody Bags / Dajana Rodriguez by Lýdia Eckhardt / Shoulder Bags

Lydka "Pastelová" + KNIHA ako darček

Dajana Rodriguez by Lýdia Eckhardt je exkluzívna kolekcia kabeliek a doplnkov pre rok 2018. Táto kolekcia vznikla na základe priateľstva mňa dizajnérky kabeliek a Lýdie Eckhardt, prvej dámy Slovenskej módnej tvorby. Obe sme vložili do tejto kolekcie pre nás vlastný rukopis a vznikla exkluzívna rada výrobkov, ktoré môžete vidieť na našom eshope a v salóne Lýdie Eckhardt v River parku v Bratislave. Pri tvorbe tejto kolekcie sme zohľadňovali potreby našich zákazníčok, ktoré sme spojili s aktuálnymi trendmi. Model Lydka je kabelkou, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie a pre každý outfit. Ponúkame ju v troch farebných prevedeniach, všetky s krásnou a bohatou výšivkou na koženom popruhu.

K prvých trom objednávkam tejto kolekcie pribalíme ako darček úžasnú, novú knihu Lýdie Eckhardt s názvom Bežať šťastiu oproti. Knižka je exkluzívne samou autorkou podpísaná a je v nej aj venovanie :)Je to pravdivý a obdivuhodný príbeh prvej dámy slovenského módneho návrhárstva. Je to príbeh mladej ženy, ktorá prišla študovať z východu do Bratislavy a ktorá z ničoho vybuduje tak exkluzívnu značku, akou je dnes jej značka Lýdia Eckhardt.

Lydka je kabelka vo veľmi modernom dizajne, ktorá vynikne ako šperk každého outfitu.

Kabelka je vyrobená z prvotriednej talianskej kože v troch pastelových farbách. Uzatvára sa na klopu, na ktorej su tri rady efektných strapcov. Kabelka má bohato vyšívaný popruh, ktorého vzor je vo veľmi luxusnom prevedení. Výšivka obsahuje aj logá oboch dizajnérok tejto kabelky. Vo vnútri je jedno vrecko na zips a jedno voľné vrecko s vyšívaným logom tejto špeciálnej kolekcie. Kovanie je v striebornej farbe.

All prices include VAT.

Size:
25 cm 32 cm 8 cm
Material:
Packaged for you!
package

PRICE: 295€

Open shopping bag
share on fb
Be the first to add a review for this handbag.
Other products