Accessories

Popruh S laskou "Biela+tmavomodrá"

Kolekcia S láskou

Všetko to začalo v dedinke Hrochoť, kde som načerpala inšpiráciu z ľudových výšiviek a rozhodla som sa vytvoriť špeciálnu kolekciu s názvom Srdce Európy. Na ňu nadväzuje kolekcia S láskou, ktorá je taktiež pravá Slovenská, no sú tú použité výšivky z iných regiónov. Kabelky boli navrhnuté tak, aby boli elegantné, luxusné, tradičné a zároveň moderné. Dizajn ladí dokonale so šatami z dielne Jaroslava Wurll Kocanová a tak sa ku sebe výborne hodia. Naša folk kolekcia bola spoločne odprezentovaná na Košice Fashion Week. Moja tvorba je plná našich ľudových motívov a teším sa, že reprezentuje našu kultúru a naše krásne dedičstvo.

Popruh je doplnok ku kabelke, s ktorým si môžete ozvláštniť vašu novú alebo aj staršiu kabelku.

Tento vyšívaný popruh je z pravej kože v bielej farbe. Je vyšívaný kráľovsky modrou výšivkou vo folklórnom, no nadčasovom dizajne. Popruh je odopínateľný, čiže ho môžete nosiť ako sa vám hodí a ako sa vám to v daný deň páči. Kovanie je v striebornej farbe, no môžete si zvoliť aj zlatú farbu. Vašu voľbu stačí napísať v poznámke ku objednávke.

Na foto je na ukážku popruh s kabelkou z rovnakej kolekcie. Kabelka nie je v cene, môžete si ju objednať taktiež na našom eshope.

All prices include VAT.

Size:
110 cm 5 cm 0 cm
Material:
Packaged for you!
package

PRICE: 90€

Open shopping bag
share on fb
Be the first to add a review for this handbag.
Other products