The Heart of Europe ❤

RUKSAK Srdce Európy "biely"

Kolekcia Srdce Európy

Všetko to začalo v dedinke Hrochoť, kde som načerpala inšpiráciu z ľudových výšiviek a rozhodla som sa vytvoriť špeciálnu kolekciu. Kolekciu, ktorá bude elegantná, luxusná, tradičná a zároveň moderná.. Bude plná našich tradičných motívov a bude reprezentovať našu kultúru a naše krásne dedičstvo. Kolekciu, ktorá bude naozaj naša - slovenská.

Rory je vynikajúca voľba na cestovanie, prechádzky prírodou alebo ako spoločník na štúdium. Svojim luxusným prevedením nesúcim tradície, dodá každému outfitu šmrnc a zaručene vyniknete v každom dave.

Ruksak je vyrobený z bielej kože. Doplnený je červenou a čiernou kožou. Na prednej strane a klope sa nachádza bohatá výšivka, nesúca slovenskú tradíciu a zároveň moderný dizajn. Taška sa uzatvára na magnet a sťahovací popruh. Má držiak do ruky a klasické, nastaviteľné popruhy na ramená. Vo vnútri je jedno vrecko na zips a jedno volné vrecko na drobnosti. Nájdete tú aj vyšívaný názov kolekcie s poradovým číslom Vašej tašky. Kolekcia je totiž limitovaná, čo jej zaručuje absolútnu exkluzivitu.

Ak chcete ruksak darovať skôr ako bude pre Vás vyrobený a dodaný, môžeme Vám na vyžiadanie poslať krásny darčekový poukaz.

Tvárou tejto kolekcie je miss Slovensko 2017 Hanka Závodná. Kolekcia bola prvý krát odprezentovaná na prehliadke Lýdie Eckhardt v Bratislave v hoteli Hilton a o pár dní neskôr na Košice Fashion Week v Košickom Kulturparku.

All prices include VAT.

Size:
40 cm 31 cm 15 cm
Material:
Packaged for you!
package

PRICE: 390€

Open shopping bag
share on fb
Be the first to add a review for this handbag.
Other products