RÚŠKO Aurora "čierne"
Aurora

RÚŠKO Aurora "čierne"

10 €

Farba
Black
zmeniť
Predpokladané doručenie 31. 5. - 7. 6. 2021.

Bavlnené rúška s našim dizajnom doladia outfit a vďaka nim dávate najavo, že podporujete slovenskú tvorbu aj počas pandémie.

Naša nová kolekcia Aurora vznikla na pozadí tohto neobyčajného roka. Do našich životov priniesla zmeny, neštandardné situácie a aj veci akými sú rúška. Rúška sa stali našimi každodennými spoločníkmi, nevidíme navzájom naše úsmevy, rúže sa stali nepotrebným tovarom. Tak prečo si to neskrášliť a nepovedať svojim rúškom niečo svetu?

Rúško Aurora je symbolom a nádejou zároveň. Tento malý kúsok látky v sebe skrýva toho tak moc, že si to ani neviete predstaviť. Pre nás vo firme znamená, že sme z kabeliek z jedného dňa na druhý začali šiť rúška, že sme zatiaľ prežili, nikoho neprepustili, že sme sa naučili pracovať s novými technológiami a že sme sa opäť prispôsobili dobe.

Všetky tie z Vás, ktoré budú nosiť naše rúško tým povedia:,, nakupujem na Slovensku, podporujem našich ľudí, spolu to nakoniec zvládneme".

Potlač: Dizajn kolekcie Aurora v grafickom spracovaní pripomínajúcom výšivku

Uchytenie: Gumičky

Dezinfekcia: Pranie max. 40°C, žehlenie do 200°C z opačnej strany ako je potlač

Materiál: Dve vrstvy: Vonkajšia časť 100% polyester, vnútorná časť 100% bavlna

Kovový pliešok na nos: Áno

  • Colors: Black
  • Type: Printed
  • Materials: 100% Polyester, 100% bavlna
  • Farba podšívky: Black
  • Model: Rúško
  • Collection:Aurora
packaging
Packaging
Moderné a zároveň luxusné balenie, ktoré chráni produkt a zároveň podčiarkuje kvalitu a precíznosť aj v tých najmenších detailoch.
Vyberte si farbu