Pridajte sa k nám

Sme stabilná, dynamicky rastúca spoločnosť, preto neustále hľadáme nových ambicióznych pracovníkov, ktorý by posilnili náš tím. Pridajte sa k inovatívnemu kolektívu a pracujte v kreatívnom prostredí módneho priemyslu na pozadí silnej slovenskej značky.

Operátor do výroby a šička kožených kabeliek spoločnosti Dajana Rodriguez

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak vás láka pracovať v jednozmennej prevádzke a hľadáte príležitosť dlhodobého zamestnania v rastúcej spoločnosti, radi by sme Vás privítali v našom výrobnom tíme. Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou kožených kabeliek a iných kožených doplnkov.

Náplň práce šičky vo výrobe:
* predovšetkým šitie kožených výrobkov;
* spájanie a zošívanie jednotlivých dielov;

Náplň práce operátora výroby:
* vykonávanie ručných operácií spojených s opracovaním kože (lepenie, tvarovanie, zažehľovanie, razenie, kosenie alebo sekanie kože);

* práca na vyšívacích stojoch;

* vo všetkých úkonoch vás zaučíme;

Zamestnanecké výhody, benefity

1. Stabilná zamestnanosť: pracujeme len na jednu zmenu, čo znamená, že nepracujeme cez víkendy, aby sme Vám umožnili mať dostatok voľného času a vyvážený pracovný život.
2. Finančné benefity: okrem atraktívnej základnej mzdy ponúkame možnosť získať dochádzkový bonus až do výšky 150€ (mesačne).
3. Flexibilný pracovný čas nástupu do práce (podľa potreby zamestnanca, príchod do práce).
4. Príjemné pracovné prostredie: naše pracovné výrobné prostredie je založené na pozitívnej atmosfére a spolupráci v tíme.
5. Učenie a osobný rozvoj: radi podporíme a poskytneme príležitosť rozvíjať sa v oblasti šitia a práce s kožou.

Mzdové podmienky:

1 000 - 1 500 EUR/mesiac  (brutto)

+ bonusu za dochádzku 150€

Prijímame aj kandidátov bez dlhodobej praxe - nových kolegov/kolegyne radi zaučíme.
Dôležitá je pre Vás výhoda dlhodobého zamestnania v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá rozširuje svoje výrobné oddelenie o nové pracovné príležitosti.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a máte chuť pracovať v našej spoločnosti, neváhajte a zašlite nám svoj životopis s fotografiou.
Prísť môžete aj osobne pondelok - štvrtok v čase od 11.00 do 13.00 hod.
Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

šička; krajčírka; pomocný pracovník v šijacej výrobe

Prax na pozícii/v oblasti

šička, úprava a spracovanie kože

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

1. Skúsenosti so šitím: Oceníme skúsenosti s ručným a strojovým šitím, najmä šitím kožených výrobkov. Skúsenosti v inom odvetví sú vítané (krajčírstvo).
2. Flexibilita a ochota učiť sa: Od našich zamestnancov očakávame pružný prístup k pracovným úlohám a ochotu zlepšovať svoje zručnosti.
3. Zodpovednosť: Hľadáme človeka, ktorý si váži svoju prácu a je zodpovedný za odovzdanú kvalitu.
4. Tímový hráč: Práca v tíme je kľúčová pre náš úspech, preto hľadáme človeka, ktorý rád pracuje v kolektíve a prispieva k dobrému pracovnému prostrediu.

Miesto výkonu práce: Veľké Bielice, Partizánske-Veľké Bielice

Odpovedať na voľnú pozíciu

Zaujala Vás niektorá z ponúkaných pracovných pozícií? Pošlite nám štruktúrovaný životopis s fotografiou a napíšte, prečo chcete pre nás pracovať. Možno práve Vás pozveme na osobný pohovor.

Cart
Welcome
Already have an account?
User plus

Create an account, collect points for purchases and get exclusive benefits in ELITE LOYALTY CLUBE

Purple gift
10 points for every 1$ spent
Purple gift
Birthday discount
Purple gift
Priority access to discounts
Purple gift
Exchange points for benefits